Overzicht van november

don 02.11.17 Double Bill Passerelle/B.Bodin & S.Bostoen 20:15 Budascoop  
vri 03.11.17 A Simple Space Gravity & Other Myths 20:00 CC De Spil  
vri 03.11.17 Double Bill Passerelle/B.Bodin & S.Bostoen 20:15 Budascoop  
zat 04.11.17 Double Bill Passerelle/B.Bodin & S.Bostoen 20:15 Budascoop  
zon 05.11.17 Sinterklaasshow (4+) 14:00 Schouwburg Kortrijk  
zon 05.11.17 Sinterklaasshow (4+) 15:30 Schouwburg Kortrijk  
zon 05.11.17 Sinterklaasshow (4+) 17:00 Schouwburg Kortrijk  
woe 08.11.17 Jazz@Pand.A Laughing Bastards 21:00 Muziekcafé Pand.A  
don 09.11.17 Zaoum Cindy Van Acker / Cie Greffe 20:15 Schouwburg Kortrijk  
vri 10.11.17 Kicking The Dead in 31 short episodes Walid Raad 18:30 Budascoop  
vri 10.11.17 Double Bill: Kicking The Dead & Mining Stories Walid Raad + Silke Huysmans & Hannes Dereere 18:30 Budascoop  
vri 10.11.17 Mining Stories Silke Huysmans & Hannes Dereere 20:15 CC Het Spoor  
zat 11.11.17 NEXT-parcours: Expo + Being + Tunnel Boring Machine Bára Sigfúsdóttir & Yuval Rozman 15:00 Tripostal  
zon 12.11.17 Het Penhuis Frank Westerman & gastheer Piet Devos 10:30 Oranjerie Broelmuseum  
zon 12.11.17 7: Triple Moon Nicole Beutler 18:00 CC Ieper - Het Perron  
don 16.11.17 Conversations (at the end of the world) Kris Verdonck/A Two Dogs Cie & Zuidelijk Toneel 20:15 Schouwburg Kortrijk  
vri 17.11.17 #HAHAHA Kamagurka 20:15 OC Molenheem  
zat 18.11.17 akoestisch Sinterklaas Zingt (3+) 15:00 OC De Wervel  
zat 18.11.17 A Mon Père, une dernière danse et un premier baiser Radhouane El Meddeb/La Compagnie de Soi 20:15 Schouwburg Kortrijk  
zon 19.11.17 Sacrifice Erna Ómarsdóttir & Valdimar Jóhannsson 15:00 Budascoop  
zon 19.11.17 Philip Seymour Hoffman, Par exemple Transquinquennal 18:00 Maison de la culture  
din 21.11.17 ComedyTrack* on tour Nigel Williams & Manu Moreau 20:15 Scala (Unie der Zorgelozen)  
woe 22.11.17 Wouter Torfs 20:15 Oc De Troubadour  
don 23.11.17 To Come (Extended) Mette Ingvartsen 21:00 Schouwburg Kortrijk  
vri 24.11.17 TRY-OUT Gabriel Rios 20:15 Concertstudio tickets  
vri 24.11.17 La Despedida Mapa Teatro 20:00 La Rose des Vents  
zat 25.11.17 Waar is Ken? 20:15 OC De Wervel  
zat 25.11.17 Nocturne Expo + Slotfeest NEXT 21:30 Tripostal  
zat 25.11.17 Crowd Gisèle Vienne 19:30 Schouwburg Kortrijk  
zon 26.11.17 Poupette in Bruxelles (6+) Theater FroeFroe & Théâtre des 4 Mains 15:00 Schouwburg Kortrijk tickets  
woe 29.11.17 Wim Lybaert 20:00 OC Marke tickets  
woe 29.11.17 Er wordt naar u geluisterd Wim Helsen 20:15 Schouwburg Kortrijk tickets  
don 30.11.17 Op de koffie Chris Lomme, Simone Milsdochter & Katelijne Verbeke met ‘Adela en Helena’ 14:30 OC Marke tickets  
don 30.11.17 Er wordt naar u geluisterd Wim Helsen 20:15 Schouwburg Kortrijk uitverkocht  

Te gast in november

din 07.11.17 Dark Waters & Transcendental Sounds Ivo Delaere & Reed Tetzloff Uit in Kortrijk 20:00 Concertstudio  
din 14.11.17 Kwijt Koen Dewulf 19:30 Arenatheater  
vri 17.11.17 T&K Festen Taal en Kunst 20:15 Concertstudio  
zat 18.11.17 T&K Festen Taal en Kunst 20:15 Concertstudio  
zon 19.11.17 T&K Festen Taal en Kunst 14:45 Concertstudio  
din 21.11.17 Het Kerkhofclubje Loge10 Theaterproducties 20:00 Schouwburg Kortrijk  
din 21.11.17 T&K Festen Taal en Kunst 20:15 Concertstudio  
zat 25.11.17 T&K Festen Taal en Kunst 20:15 Concertstudio tickets